Koolitus

Käsitööliit peab üheks oma peaeesmärgiks elukestva õppe, järelkasvu toetamise ja täiendkoolituse kaudu jätkusuutlikkuse tagamist. Seetõttu pakume koolitust:

käsitöö harrastajatele koostöös Tallinna Rahvaülikooli ja MTÜ-ga Rahvarõivas. vt. lähemalt käsitöökursuste alt
käsitöö ettevõtjatele koostöös väikeettevõtjate alaliidu ja EAS-iga
paikkondade käsitööjuhtidele
väikestele ja suurtele käsitööhuvilistele õpi- ja meistrikodasid meie suurüritustel Mardilaadal ja Keskaja päevadel ning pidevalt Tallinnas Allikamaja käsitöögaleriis.
ERKL koolituskeskus (majandustegevusteade nr 170197)

 

Kursusele registreerumine

Koolitusel osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida. Kursustele saab registreeruda
Kursused lehelt sobiva kooltiuse alt

Tallinna Rahvaülikooli kodulehe kaudu
·        MTÜ Rahvarõivas kodulehe kaudu
·        telefoni teel: käsitöökursused 6604772 / 5187812; rahvarõiva kursused 551 9503.

Registreerumiseks vajalikud isikuandmed on salastatud ega kuulu avalikustamisele. Interneti teel registreerudes saadetakse vastus, kui registreerumisavaldus on kätte saadud. Enne koolituse toimumist saabub infokiri ja selle lisana kursuse arve, milles teatatakse ka maksetähtaeg. Arve väljastatakse ka juriidilistele isikutele.

Registreerumine kestab kuni kursuse täitumiseni. Juhul, kui kursuse vastu on väga suur huvi, tehakse võimalusel lisakursus.

 

Tasumine

Õigus kursuse tööst reaalselt osa võtta on siis, kui ettenähtud tähtajaks on tasutud õppemaks. Maksmine toimub pangaülekandega vastavalt esitatud arvele. Pangakaardiga kohapeal maksta ei saa. Erandkorras, kokkuleppel koolitusjuhiga, saab maksta enne kursuse algust (1 päev enne) sularahas. Väljastatakse sularahamakse arve. Kursuse tasu peab olema makstud hiljemalt tähtajaks, erikokkuleppel hiljemalt 1 päev enne kursuse algust, vastasel korral on koolituse korraldajal õigus Teid nimekirjast kustutada. Vajadusel tõestab makset pangaülekanne või sularahatšekk.

 

Koolitustele registreerumiseks tuleb lisada soovitud kursused või õpitoad ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

 

Läbi pangalingi saab kauba eest tasuda kasutades järgmisi panku:

       

 

Kursuste eest tasutakse eurodes (€).

 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu arvelduskontole. Kui klient soovib kauba eest tasuta arvega, siis tuleb selleks võta ühendust Veebipoega aadressil info@folkart.ee .

 

Alates 2016. aastast kooltuskuludelt enam tulumaksu ei tagastata.

 

Koolitusleping

Pikemate kursuste puhul (nt Minu rahvarõivas – särgist sõbani) sõlmitakse kursuslastega koolitusleping, milles tuuakse ära kursuse koolituskava, kohustused ja õigused ning samuti kursuse eest tasumise ja tagasimaksmise kord.

 

Kui kursus on juba täitunud, saadetakse teile peale registreerimist vastus, kus antakse teada, et Teid registreeritakse reservnimekirja. Kui põhinimekirjas vabaneb koht, võetakse Teiega enne kursuse algust ühendust. Kui Teile kohta ei jätkunud, siis Teiega ühendust ei võeta!

 

Kursuse ärajäämine

Kui kursusele ei registreeru piisav arv osalejaid on korraldajatel õigus kursus ära jätta. See selgub enamasti mõned päevad enne kursuse algust ning Teid teavitatakse sellest. Juba tasutud õppemaks makstakse Teile tagasi, kuid on võimalus see raha ka üle kanda mõnele teisele Teile sobivale kursusele. Vajadusel sooritate juurdemakse või tagastatakse enammakstud osa. Samuti teavitatakse Teid kõigist kursust puudutavatest muudatustest.

 

Kursusest loobumine ja õppemaksu tagastamine
Kui Teil ei ole võimalik juba registreeritud ja tasutud kursusest osa võtta, tuleb Teil sellest teavitada koolitusjuhte võimalikult kiiresti telefoni või e-posti teel. Kui kursus on juba alanud ja mitteosalemisest ei ole teavitatud aegsasti enne kursuse algust, siis kursusetasu üldjuhul ei tagastata. Hilisemaid pretensioone rahuldatakse vaid erandkorras.

 

Kursuse lõpetamine

Kui koolitus on kestnud enam kui 30 tundi, saavad kõik lõpetajad tunnistuse. Väiksema mahuga kursuste puhul väljastatakse vajadusel tõend. Tunnistuse/tõendi peal on märgitud koolituse toimumise aeg, maht ja läbiviija(d).
Huvi korral organiseerime ka teisi käsitöökursuseid. Individuaalkursuste ja suuremate ning väiksemate gruppide puhul on hind kokkuleppel – küsige hinnapakkumist!

 

Privaatsuspoliitika

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

 

ERKL koolituste kinkekaart

Kinkekaarti saab kasutada Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu ning MTÜ Rahvarõivas koolituste eest maksmiseks.

Kaarti ei saa vahetada sularahaks või maksta sellega muude teenuste või kaupade eest.

Kinkekaart väljastatakse peale arve maksmist. Kaardile kirjutatakse kokkuleppel ostjaga soovitud andmed (nt kaardi saaja ja kursuse nimi), kuid kindlasti on kaardile märgitud: kaardi number, summa ja müümise kuupäev. Iga kinkekaart on unikaalne, see koostatakse koostöös koolitusjuhiga.

Kaart kehtib 12 kuud peale kaardi ostmist. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarte ei kompenseerita.

Igal kaardil on number, mis tuleb kursusele registreemisel kindlasti kirjutada registreerimisvormi märkuste lahtrisse. Kui kinkekaardi numbrit ei ole registreerimisel märgitud, väljastatakse kursuslasele automaatselt koolituse arve.

Kinkekaardi võib osta konkreetsele kursusele (selle tasu maksumuses) või individuaalselt valitud summas.

Individuaalselt valitud summaga kinkekaardi saaja võib end registreerida vabalt valitud kursusele. Kui kaardi summa on väiksem kui kursuse maksumus, saab puuduoleva summa juurde maksta (väljastatakse arve).

Kui kinkekaart on ostetud konkreetsele kursusele, aga kinkekaardi saajale ei sobi kursuse toimumise aeg, võib kaardi saaja valida teise endale sobiva kursuse. Kursusele registreerimise ja loobumise kohta kehtivad üldised kursuste reeglid. Kui kursuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi maksumus, saab puuduoleva summa juurde maksta, odavama puhul raha tagasi ei maksta.

Kui kinkekaart on ostetud konkreetsele kursusele, kuid see jääb soovijate puudusel ära, on kaardi saajal võimalik valida teine kursus, võib valida ka mitu kursust, kui kinkekaardi summa seda võimaldab. Kui ei leita sobivat kursust kaardi kehtivuse aja raames, siis makstakse raha tagasi kinkekaardi ostjale.

Pretensioon raha tagastamiseks tuleb esitada kirjalikult (info@folkart.ee ) vähemalt 1 kuu enne kaardi kehtivusaja lõppemist.

Kinkekaardi ostmine konkreetsele kursusele ei registreeri kinkekaardi saajat automaatselt kursusele. Kursustele saab registreeruda interneti kaudu (registreerimine läbi Tallinna Rahvaülikooli kodulehe: www.kultuur.ee) või telefoni (6604772 / 5187812) teel.

Küsimused kinkekaardi osas tel: 6604772/5187812, info@folkart.ee

 

Täiendav info: info@folkart.ee

 

Tulevased koolitused

 

VAJUTA SIIA