Alaliidud

Käsitööliidul on 13 valdkonnapõhist alaliitu

 

Alaliitude nõukoda –  esimees Lembe Maria Sihvre, asetäitja Anu Randmaa.

 

 

Erivajadustega käsitöömeistrid (loodud 2008) – Anneli Säre, kusti2@hot.ee, 56 156 456

 

Kangakudujad (loodud 2001) – Veinika Västrik, veinika@kangaspuu.ee, liina@folkart.ee, 58 068 703

 

Käsitöömeistrid – Kristi Teder, kristiteder@hot.ee, 5263156

 

Käsitöö kollektsionäärid (loodud 2007) – Ulve Kangro, ulvekangro@hot.ee, 55 34 051

 

Lapitöömeistrid (Loodud 1995) – Anni Kreem, info@elts.ee

 

Mänguasjameistrid – Lembe Maria Sihvre, lembe.sihvre@mail.ee, 51 37 839

 

Käsitööettevõtete Liit – Liivi Soova, liivi@folkart.ee, 5165161

 

Lihula Lilltikandi Selts – Urve Selberg, lihulatikand@gmail.com

 

Pitsimeistrid (loodud 2001) – Priit Halberg, priit.halberg@gmail.com, 55504907

 

MTÜ Rahvarõivas – Anu Randmaa, anu@folkart.ee

 

Tohu- ja puutöömeistrid – Andres Rattasepp, ffrugo@gmail.com

 

Väikekandlemeistrid – Toivo Tähemaa, toivo@overall.ee, 5091918