Koolituste paikkondlikud tellijad

Mentorkoolituste tellimine toimub läbi paikkondlike keskseltside või rahvakultuurispetsialistide, kes esitavad tellimuse ERKL-ile. ERKL viib kokku mentori ja paikkondliku esindaja.

 

Ida-Virumaa  

Erika Kõllo, erika.kollo@rahvakultuur.ee, tel 5200943

Jõgevamaa  

Katre Arula, katre.arula@gmail.com, tel 5513147

Järvamaa  

Silvia Aarma, silvia.aarma@gmail.com, tel 5015975

Läänemaa  

Marju Viitmaa, marju.viitmaa@rahvakultuur.ee, tel 5229831

Lääne-Virumaa  

Kersti Loite, kerstiloite@hotmail.ee, tel 5143795

Luule Nurga, luulekodu@gmail.com, tel 5287107

Põlvamaa  

Kati Taal, kati.taal@rahvakultuur.ee, tel 7998945

Meelis Kihulane, edeveremiit@gmail.com , tel 53857499

Pärnumaa  

Liis Luhamaa, liisluhamaa@gmail.com , tel 53428318

Raplamaa  

Ivi Sark, ivisark@gmail.com, tel 5128931

Triinu Ülemaante, triinu.ylemaante@rahvakultuur.ee, tel 53852677

 

Tallinn  

Liina Veskimägi-Iliste, liina@folkart.ee, tel 56674671

Harjumaa  

Tiiu Jalakas, tiiu.jalakas@gmail.com, tel 5247284

 

Tartumaa  

Kati Grauberg-Longhurst, kati.grauberg@rahvakultuur.ee,

tel 57871177

Valgamaa  

Marge Tadolder, margetadolder@gmail.com, tel 56466720

Viljandimaa  

Leida Mägi, rahvakunst@hot.ee, tel 5290617

Võrumaa  

Vilve Oja, vilve.oja@gmail.com, tel 5541999

Hiiumaa  

Nele Eller, nele.eller@gmail.com, tel 5166553

Kihnu  

Maie Aav, maie.aav@gmail.com, tel 58188094

Muhu  

Ülle Kuusk, yllekuus@hot.ee, tel 5177340

 

Saaremaa  

Mareli Rannap, marelirannap@gmail.com, tel 5228817

 

Vormsi  

Kristina Rajando, kristina.rajando@gmail.com, tel 56616395

Setomaa  

Ingrit Kala, ingrit@setomaa.ee, tel 5120659