Koolitus

Käsitööliit peab üheks oma peaeesmärgiks elukestva õppe, järelkasvu toetamise ja täiendkoolituse kaudu jätkusuutlikkuse tagamist. Seetõttu pakume koolitust:

  • käsitöö harrastajatele koostöös MTÜ-ga Rahvarõivas. vt. lähemalt käsitöökursuste alt
  • käsitöö ettevõtjatele koostöös väikeettevõtjate alaliidu ja EAS-iga
  • paikkondade käsitööjuhtidele
  • väikestele ja suurtele käsitööhuvilistele õpi- ja meistrikodasid meie suurüritustel Mardilaadal ja Keskaja päevadel ning pidevalt Tallinnas Allikamaja koolituskeskuses

ERKL koolituskeskus (majandustegevusteade nr 170197)

 

Lisainfo koolituste kohta:

 

ERKL koolituste kinkekaart

 

Kinkekaarti saab kasutada Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu  koolituste eest maksmiseks.

 

Kaarti ei saa vahetada sularahaks või maksta sellega muude teenuste või kaupade eest.

 

Kinkekaart väljastatakse peale arve maksmist. Kaardile kirjutatakse kokkuleppel ostjaga soovitud andmed (nt kaardi saaja ja kursuse nimi), kuid kindlasti on kaardile märgitud: kaardi number, summa ja müümise kuupäev. Iga kinkekaart on unikaalne, see koostatakse koostöös koolitusjuhiga.

 

Kaart kehtib 12 kuud peale kaardi ostmist. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarte ei kompenseerita.

 

Igal kaardil on number, mis tuleb kursusele registreemisel kindlasti kirjutada registreerimisvormi märkuste lahtrisse. Kui kinkekaardi numbrit ei ole registreerimisel märgitud, väljastatakse kursuslasele automaatselt koolituse arve.

 

Kinkekaardi võib osta konkreetsele kursusele (selle tasu maksumuses) või individuaalselt valitud summas.

 

Individuaalselt valitud summaga kinkekaardi saaja võib end registreerida vabalt valitud kursusele. Kui kaardi summa on väiksem kui kursuse maksumus, saab puuduoleva summa juurde maksta (väljastatakse arve).

 

Kui kinkekaart on ostetud konkreetsele kursusele, aga kinkekaardi saajale ei sobi kursuse toimumise aeg, võib kaardi saaja valida teise endale sobiva kursuse. Kursusele registreerimise ja loobumise kohta kehtivad üldised kursuste reeglid. Kui kursuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi maksumus, saab puuduoleva summa juurde maksta, odavama puhul raha tagasi ei maksta.

 

Kui kinkekaart on ostetud konkreetsele kursusele, kuid see jääb soovijate puudusel ära, on kaardi saajal võimalik valida teine kursus, võib valida ka mitu kursust, kui kinkekaardi summa seda võimaldab. Kui ei leita sobivat kursust kaardi kehtivuse aja raames, siis makstakse raha tagasi kinkekaardi ostjale.

 

Pretensioon raha tagastamiseks tuleb esitada kirjalikult (info@folkart.ee ) vähemalt 1 kuu enne kaardi kehtivusaja lõppemist.

 

Kinkekaardi ostmine konkreetsele kursusele ei registreeri kinkekaardi saajat automaatselt kursusele.

Kursustele saab registreeruda internetis Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit kodulehe  kaudu  või telefoni (5187812) teel.

 

Küsimused kinkekaardi osas tel: 5187812, info@folkart.ee

 

Täiendav info: info@folkart.ee

 

Tulevased koolitused

 

VAJUTA SIIA