Koolitus

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit peab üheks oma peaeesmärgiks elukestva õppe, järelkasvu toetamise ja täiendkoolituse kaudu jätkusuutlikkuse tagamist.

Seetõttu pakume koolitusi:

  • käsitöö harrastajatele koostöös MTÜ Rahvarõivaga,
  • käsitöö ettevõtjatele koostöös väikeettevõtjate alaliidu ja EAS-iga,
  • paikkondade käsitööjuhtidele,
  • väikestele ja suurtele käsitööhuvilistele õpi- ja meistrikodasid meie suurüritustel Mardilaadal ja Keskaja päevadel ning pidevalt Tallinna koolituskeskuses

ERKL koolituskeskus (majandustegevusteade nr 170197)

 

Lisainfo koolituste kohta:

 

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu koolituste kinkekaart

 

Kinkekaarti saab kasutada Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu  koolituste eest maksmiseks.

Kaarti ei saa vahetada sularahaks või maksta sellega muude teenuste või kaupade eest.

Kinkekaart väljastatakse peale arve maksmist. Kaardile kirjutatakse kokkuleppel ostjaga soovitud andmed (nt kaardi saaja ja kursuse nimi), kuid kindlasti on kaardile märgitud: kaardi number, summa ja müümise kuupäev. Iga kinkekaart on unikaalne, see koostatakse koostöös koolitusjuhiga.

 

Kaart kehtib 12 kuud peale kaardi ostmist. Kehtivusaja ületanud ja kasutamata kinkekaarte ei kompenseerita.

 

Igal kaardil on number, mis tuleb kursusele registreemisel kindlasti kirjutada registreerimisvormi märkuste lahtrisse. Kui kinkekaardi numbrit ei ole registreerimisel märgitud, väljastatakse kursuslasele automaatselt koolituse arve.

 

Kinkekaardi võib osta konkreetsele kursusele (selle tasu maksumuses) või individuaalselt valitud summas.

 

Individuaalselt valitud summaga kinkekaardi saaja võib end registreerida vabalt valitud kursusele. Kui kaardi summa on väiksem kui kursuse maksumus, saab puuduoleva summa juurde maksta (väljastatakse arve).

 

Kui kinkekaart on ostetud konkreetsele kursusele, aga kinkekaardi saajale ei sobi kursuse toimumise aeg, võib kaardi saaja valida teise endale sobiva kursuse. Kursusele registreerimise ja loobumise kohta kehtivad üldised kursuste reeglid. Kui kursuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi maksumus, saab puuduoleva summa juurde maksta, odavama puhul raha tagasi ei maksta.

 

Kui kinkekaart on ostetud konkreetsele kursusele, kuid see jääb soovijate puudusel ära, on kaardi saajal võimalik valida teine kursus, võib valida ka mitu kursust, kui kinkekaardi summa seda võimaldab. Kui ei leita sobivat kursust kaardi kehtivuse aja raames, siis makstakse raha tagasi kinkekaardi ostjale.

 

Pretensioon raha tagastamiseks tuleb esitada kirjalikult emailile info@folkart.ee vähemalt 1 kuu enne kaardi kehtivusaja lõppemist.

 

Kinkekaardi ostmine konkreetsele kursusele ei registreeri kinkekaardi saajat automaatselt kursusele.

Kursustele saab registreeruda  Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit kodulehe või emaili info@folkart.ee kaudu.

Lisainfo: tel: +372 5187812 või info@folkart.ee

 

Vaata kursuseid siit.