Sündmused

Kalendris ja sündmuste lehel oma ettevõtmiste kajastamiseks saada info:  info@folkart.ee

 

Eesti Rahvakunsti ja Kästiöö Liit

Tule osale konkursil Rõõm käsitööst 2

Eesti
1. veebr. 2019
Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Kursused käsitöö- ja kunstiõpetajatele ja huvilistele

Turu 7
9. veebr. 2019
Eesti Rahvakunsti ja Kästiöö Liit

näitus Lapitöö kalliskivid

Pikk 22
12. veebr. 2019
Lembe Maria Sihvre

Tanulintide trükkimine

Lühike jalg 6A
26. veebr. 2019
Vilve Jürisson, Merli Mänd

Meeste rahvuslike pükste õmblemise kursus

Lühike jalg 6A
27. veebr. 2019
Triin Hellat

Nahast ehte valmistamine

Lühike jalg 6A
1. märts 2019
Maret Lehis

Pott- või kabimütsi valmistamine

Lühike jalg 6A
2. märts 2019
Triin Hellat

Nahast koti või rahakoti valmistamine

Lühike jalg 6A
2. märts 2019
Vilve Jürisson

Käiste või särgi kokku õmblemine

Lühike jalg 6A
6. märts 2019
Silja Nõu

Tanude lõiked ja õmblemine

Lühike jalg 6A
7. märts 2019
Inna Raud

Terava- või tömbi ninaga pastelde valmistamine

Estonia pst 5a
9. märts 2019
Anu Pink

Vikeldamise meistriklass

Lühike jalg 6A
10. märts 2019
Lembe Maria Sihvre

Läänemaa heegelpitsid

Lühike jalg 6A
12. märts 2019
MTÜ Rahvarõivas

Tekiklubi konsultatsioon 4

Lühike jalg 6A
15. märts 2019
Monika Hint

Tuulekellade valmistamine

Lühike jalg 6A
17. märts 2019
Vilve Jürisson, Merli Mänd

Kangast õmmeldud meeste- või naiste pikk-kuued

Lühike jalg 6A
20. märts 2019
Rahvarõivaklubi

Rahvarõivaklubi_ Nuku õmblemine

Lühike jalg 6A
22. märts 2019
Lembe Maria Sihvre

Vabatikand

Lühike jalg 6A
26. märts 2019
Indrek Ikkonen

Metallist litrid, -nööbid ja -haagid

Lühike jalg 6A
31. märts 2019
Rahvarõivaklubi

Rahvarõivaklubi_Suka-või säärepaelte punumine algajatele

Lühike jalg 6A
4. apr. 2019
Slovakkia meistri maaletooja Priit Halberg

Slovakkia Krakovany niplispitsi kursus_meistriklass

Lühike jalg 6A
6. apr. 2019
Rahvarõivaklubi

Rahvarõivaklubi_ rahvarõivaste õmblemine nukule

Lühike jalg 6A
11. apr. 2019
Merli Mänd

Rahvuslik sitsjakk üle Eesti

Lühike jalg 6A
13. apr. 2019
SA Kihnu Kultuuriruum

Kihnu II kudumisfestival- kjõndad

Rootsiküla
26. apr. 2019
Maret Lehis

Oub/pärg/murumüts valmistamine

Lühike jalg 6A
27. apr. 2019
ANU PINK

Eesti saarte säärised

Lühike jalg 6A
28. apr. 2019
Liis Luhamaa

Sissejuhatus villatöödesse

Lühike jalg 6A
28. apr. 2019

Rapla XVII KEVADLAAT

Karmani plats
11. mai 2019
MTÜ Rahvarõivas

Rahvarõivaste tuulutamine Tallinnas

Tallinn
2. juuni 2019

Kodavere Pärimuskeskuse avamine Pala endises vallamajas

8. juuni 2019
MTÜ IIDA

Kangakudumise algõpetus

Kirikumõisa küla
27. juuni 2019
Eesti Rahvakunsti ja Kästiöö Liit

Rahvakunsti laat

Tallinna Vanalinn
28. juuni 2019

XX Keskaja Päevad

Tallinna Vanalinn
11. juuli 2019
Valga Muuseum

Liivimaa Maapäev

Valga
13. juuli 2019
MTÜ IIDA

Rahvariidekangaste kudumine

Kirikumõisa küla
18. juuli 2019
MTÜ IIDA

Indigoga lõngade värvimine

Kirikumõisa küla
24. juuli 2019
MTÜ IIDA

Lauatelgede valmistamine

Kirikumõisa küla
25. juuli 2019
MTÜ IIDA

Taimede ja košenilliga värvimine

Kirikumõisa küla
7. aug. 2019
MTÜ IIDA

Kangakudumise tehnoloogiad

Kirikumõisa küla
8. aug. 2019
MTÜ IIDA

Vokiga ketramine algajatele

Kirikumõisa küla
14. aug. 2019
MTÜ IIDA

Vokiga ketramise tehnikad

Kirikumõisa küla
21. aug. 2019
MTÜ IIDA

Tõstetavate niitega kudumine, shaft switching tehnika

Kirikumõisa küla
22. aug. 2019
Eesti Rahvakunsti ja Kästiöö Liit

Juhtide kool

Tallinn
20. sept. 2019

XVII kangakudujate infopäev Vändras

5. okt. 2019
Eesti Rahvakunsti ja Kästiöö Liit

Ettevõtluspäev

Tallinn
11. okt. 2019
Eesti Rahvakunsti ja Kästiöö Liit

IX Käsitöökojad Üle Maa

Eesti
19. okt. 2019
Eesti Rahvakunsti ja Kästiöö Liit

XXIII Mardilaat Saku Suurhallis

Paldiski mnt 104A
7. nov. 2019

Rapla XVIII JÕULULAAT

Viljandi mnt 69a
14. dets. 2019