Koolitustingimused

Käsitööliit peab üheks oma peaeesmärgiks elukestva õppe, järelkasvu toetamise ja täiendkoolituse kaudu jätkusuutlikkuse tagamist. Seetõttu pakume koolitust, mille koolitustingimustega saate järgnevalt tutvuda.

 

Kursusele registreerumine

Koolitusel osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida. Kursustele saab registreeruda Kursused lehelt sobiva koolituse alt.

Kursuste korraldus

Käsitööliidu kursused toimuvad

  • argipäeva õhtuti algusega 17.30 või 18.00
  • laupäeviti ja pühapäeviti algusega 10.30 või hiljem ning kestavad maksimaalselt 7 tundi, mis sisaldavad tee-ja kohvipause.

Ariõhtu kursused kestavad korraga enamasti 2-3 tundi.

 

Registreerumiseks vajalikud isikuandmed on salastatud ega kuulu avalikustamisele. Interneti teel registreerudes saadetakse vastus, kui registreerumisavaldus on kätte saadud. Registreerumise käigus suunab süsteem Teid maksekeskuse kaudu tasuma.  Soovijaile väljastatakse arve ka juriidilistele isikutel, palume oma soovist teada anda kirjutades aadressile info@folkart.ee Enne koolituse toimumist saabub infokiri täpsema teavega.

 

Registreerumine kestab kuni kursuse täitumiseni. Juhul, kui kursuse vastu on väga suur huvi, tehakse võimalusel lisakursus.

 

Tasumine

Õigus kursuse tööst reaalselt osa võtta on siis, kui ettenähtud tähtajaks on tasutud õppemaks. Maksmine toimub registreerumisel maksekeskuse lingi kaudu või  pangaülekandega vastavalt esitatud arvele. Pangakaardiga kohapeal maksta ei saa. Erandkorras, kokkuleppel koolitusjuhiga, saab maksta enne kursuse algust (1 päev enne) sularahas. Väljastatakse sularahamakse arve. Kursuse tasu peab olema makstud hiljemalt tähtajaks, erikokkuleppel hiljemalt 1 päev enne kursuse algust, vastasel korral on koolituse korraldajal õigus Teid nimekirjast kustutada. Vajadusel tõestab makset pangaülekanne või sularahatšekk.

 

Koolitustele registreerumiseks tuleb lisada soovitud kursused või õpitoad ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

 

Kursuste eest tasutakse eurodes (€).

 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu arvelduskontole. Kui klient soovib kauba eest tasuta arvega, siis tuleb selleks võta ühendust Veebipoega aadressil info@folkart.ee .

 

Alates 2016. aastast kooltuskuludelt enam tulumaksu ei tagastata.

 

Koolitusleping

Pikemate kursuste puhul (nt Minu rahvarõivas – särgist sõbani) sõlmitakse kursuslastega koolitusleping, milles tuuakse ära kursuse koolituskava, kohustused ja õigused ning samuti kursuse eest tasumise ja tagasimaksmise kord.

 

Kui kursus on täitunud

Kui kursus on juba täitunud, saadetakse teile peale registreerimist vastus, kus antakse teada, et Teid registreeritakse reservnimekirja. Kui põhinimekirjas vabaneb koht, võetakse Teiega enne kursuse algust ühendust. Kui Teile kohta ei jätkunud, siis Teiega ühendust ei võeta!

 

Kursuse ärajäämine

Kui kursusele ei registreeru piisav arv osalejaid on korraldajatel õigus kursus ära jätta. See selgub enamasti mõned päevad enne kursuse algust ning Teid teavitatakse sellest. Juba tasutud õppemaks makstakse Teile tagasi, kuid on võimalus see raha ka üle kanda mõnele teisele Teile sobivale kursusele. Vajadusel sooritate juurdemakse või tagastatakse enammakstud osa. Samuti teavitatakse Teid kõigist kursust puudutavatest muudatustest.

 

Kursusest loobumine ja õppemaksu tagastamine
Kui Teil ei ole võimalik juba registreeritud ja tasutud kursusest osa võtta, tuleb Teil sellest teavitada koolitusjuhte hiljemalt 48 tundi enne koolituse algust telefoni või e-posti teel. Hilisemate pretensioonide korral üldjuhul juba tasutud koolitusmaksu teile ei tagastata.

 

Kursuse lõpetamine

Kui koolitus on kestnud enam kui 30 tundi, saavad kõik lõpetajad tunnistuse. Väiksema mahuga kursuste puhul väljastatakse vajadusel tõend. Tunnistuse/tõendi peal on märgitud koolituse toimumise aeg, maht ja läbiviija(d).

Huvi korral organiseerime ka teisi käsitöökursuseid. Individuaalkursuste ja suuremate ning väiksemate gruppide puhul on hind kokkuleppel – küsige hinnapakkumist!

 

Täiendav info: info@folkart.ee