Paikkonnad

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu paikkondade seltsid ja ühendused ning käsitöö infopunktid (INFO)

 

Harjumaa ja Tallinn

Rahvakultuurispetsialist Harjumaal Merike Hallik

5309 0439, merike.hallik@rahvakultuur.ee

Rahvakultuurispetsialist Tallinnas Riin Kivinurm

5301 8346, riin.kivinurm@rahvakultuur.ee

Harjumaa ja Tallinna Keskselts

Tiiu Jalakas, 5247284, tiiu.jalakas@gmail.com

Harjumaa Muuseum

Gea Mossin, 6782052, 678 1668 gea.mossin@hmk.eemuuseum@hmk.ee

Kose Kunsti ja Käsitöö Selts

Piret Aavik, 507 8055, piret.aavik@gmail.com

Tallinna Käsitöökeskus

Liina Veskimägi-Iliste, 5667 4671, liina@folkart.ee

Rahvakunsti Klubi

juhatus@rahvakunstiklubi.ee

www.rahvakunstiklubi.ee

Eesti Käsitöö Maja

Silja Nõu, 631 4076, silja@folkart.ee

Tuhala Ajaloo- ja Kunstikamber OÜ

Margit Miller, 5330 0849, ajalookamber@tuhala.ee

Lahemaa Pärimuskoda/ MTÜ Isade Meel

Liis Burk, 5595 9817, parimuskoda@parimuskoda.ee

 

 

Ida-Virumaa

Rahvakultuurispetsialist Erika Kõllo

5200943, 53829064 erika.kollo@rahvakultuur.ee

Narva Klubi Käsitöö

Olga Kublitskaja, 553 1658, olga.kublitskaja@gmail.com

INFO: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

 

 

Jõgevamaa

Rahvakultuurispetsialist Pille Tutt

5198 1835, pille.tutt@rahvakultuur.ee

Katre Meistrikoda 

Katre Arula, 551 3147, katre.arula@gmail.com

www.katrearula.com

Põltsamaa Käsitööselts

Anne Ütt, 5561 2312, anneytt@hot.ee

www.facebook.com/PoltsamaaKasitooselts

 

Järvamaa

Rahvakultuurispetsialist Külliki Aasa

5887 3269, kylliki.aasa@rahvakultuur.ee

MTÜ Kesk Eesti Käsitööselts

Imbi Karu, 5695 6639, imbi.karu@mail.ee

Silvia Aarma, 5015975, silvia.aarma@gmail.com

INFO: Huviselts Põimik

Ruta Eslas, 3879286, 5620 7145

 

Läänemaa

Rahvakultuurispetsialist Marju Viitmaa

522 9831, marju.viitmaa@rahvakultuur.ee

Haapsalu Käsitööselts

Mirje Sims, 516 0445, info@haapsalusall.ee

www.haapsalusall.ee

Läänemaa Käsitöö Liit

Tiina Ojamäe, 5635 2591

laanemaakl@gmail.com

INFO: Haapsalu Kutsehariduskeskus

Marju Heldema, 5615 8119, 6661747, marju@hkhk.edu.ee

 

Lääne-Virumaa

Rahvakultuurispetsialist Annika Aasa

5332 4118, annika.aasa@rahvakultuur.ee

Virumaa Kunsti ja Käsitöö Selts

Kersti Loite, 514 3795, 324 1587,  kerstiloite@hotmail.com

Jäneda Käsitöökeskus

Elo Kallas, 506 5672, elo@janeda.ee

MTÜ Loometöö

Luule Nurga, 528 7107, luulekodu@gmail.com

www.rahvariided.eu

INFO: Virumaa Kunsti ja Käsitöö Selts

Kersti Loite, 324 1587, kerstiloite@hotmail.com

 

Põlvamaa

Rahvakultuurispetsialist Kati Taal

5749 3451, kati.taal@rahvakultuur.ee

Põlva Käsitööklubi

Mare Põld, 5391 7587, marepold@gmail.com

http://polvakasitooklubi.blogspot.com/

Räpina Käsitöökoda

Malle Avarmaa, 5560 2314, malle14@hot.ee

INFO: Ulve Kangro Meistrikoda

Ulve Kangro, 553 4051, ulvekangro@gmail.com

 

Pärnumaa

Rahvakultuurispetsialist Aire Koop

5850 4973, aire.koop@rahvakultuur.ee

MTÜ Maarja-Magdaleena Gild

Liis Luhamaa, 5342 8318, loodusvarvid@gmail.com

www.maarjamagdaleenagild.ee

MTÜ Tõstamaa Käsitöökeskus

Anu Randmaa, 5668 2283, anu@folkart.ee

Pärnu Pitsistuudio

Birgit Pere, 507 6571, birgit.pere@gmail.com

IIDA Käsitöökool, IIDA Kangakudumise Muuseum

Eva-Liisa Kriis, 5346 7366, iida@iida.ee

 

 

Raplamaa

Rahvakultuurispetsialist Triinu Ülemaante

5385 2677, triinu.ylemaante@rahvakultuur.ee

Käsitööseltsing „Süstik“

Ivi Sark, 512 8931, ivi.sark@gmail.com

 

Setomaa

Kultuurinõunik Aare Hõrn

5622 2348, aare@setomaa.ee

MTÜ Seto Käsitöö Kogo

Ingrit Kala, 5620 0057, ingrit@setomaa.ee

Sigre Andreson, 5628 0676, sigre@setomaa.ee

MTÜ Värska Käsitööselts Kirävüü

Ingrit Kala, 512 0659, ingrit@setomaa.ee

 

 

Tartumaa

Rahvakultuurispetsialist Kati Grauberg-Longhurst

5787 1177, kati.grauberg@rahvakultuur.ee

Tartu Maanaiste Liit

Mall Türk, 554 7099, mall@vanemuine.ee

Maire Henno, 5562 8457, maire.henno@yle.edu.ee

Urve Kaasik, 5341 2408, maanaine@hot.ee

www.tartumaanaisteliit.ee

Tartu Käsitööklubi, Tiigi Seltsimaja

Tiina Konsen, 5305 9698, Tiina.Konsen@raad.tartu.ee

MTÜ TuleLoo

Kadri Tomasson, 511 3806, tulejaloo@gmail.com

Eesti Rahva Muuseum

Virve Tuubel, 5620 4979, virve.tuubel@gmail.com, virve.tuubel@erm.ee

MTÜ Hestia

Angelika Nöps, 5089277, angelikanops@hotmail.com

MTÜ OIDFA 2020

Angelika Nöps, 5089277, angelikanops@hotmail.com

 

Valgamaa

Rahvakultuurispetsialist Eha Mandel

5392 6891, eha.mandel@rahvakultuur.ee

Valgamaa Rahvakunsti ja Käsitöö Keskselts

Marge Tadolder, 5646 6720, margetadolder@gmail.com

INFO: Anni Butiik 5646 6720, margetadolder@gmail.com

 

Viljandimaa

Rahvakultuurispetsialist Anneli Kundla

5199 4991 anneli.kundla@rahvakultuur.ee

Viljandimaa Rahvakunstiühing

Leida Mägi, 529 0617, rahvakunst@hot.ee

www.vmrky.ee

 

Võrumaa

Rahvakultuurispetsialist Maie Pau

5346 5634, maie.pau@rahvakultuur.ee

MTÜ Aila Näpustuudio

Aila Kikas, 507 9920

ailastuudio@gmail.com

Kreutzwaldi muuseumi käsitöötuba

Marika Sepp, 5192 8199, sepamari@gmail.com

MTÜ Näputüüselts

Karmen Luiga, 508 3472, karmenluiga@hot.ee

Marge Ojastu, 5393 2352, margeojastu@gmail.com

MTÜ Vana-Võromaa Käsitüü

Vilve Oja, 554 1999, vilve.oja@gmail.com

 

Saared

Hiiumaa rahvakultuurispetsialist Helle-Mare Kõmmus

5411 0189, helle-mare.kommus@rahvakultuur.ee

Hiiumaa Käsitööselts

Nele Eller, 516 6553, nele.eller@gmail.com

Ain Jepišov, 524 4785, hiiukasitoo@gmail.com

www.hiiukasitoo.ee

Kihnu Käsitöö

Maie Aav, 5818 8094, maie.aav@gmail.com

Muhu käsitööselts Oad ja Eed

Ülle Kuusk, 517 7340, yllekuusk@hot.ee, oadeed@gmail.com

www.oadeed.ee

Saaremaa rahvakultuurispetsialist Krista Lember

512 9932, krista.lember@rahvakultuur.ee

Saaremaa käsitööselts MTÜ KadakMari

Mareli Rannap, 522 8817, marelirannap@gmail.com

www.facebook.com/kadakmari.ee

Vormsi Käsitöö Selts

Kristina Rajando, 5661 6395, kristina.rajando@gmail.com

Marju Tamm, marjutamm@yahoo.com

http://bindbongen.blogspot.com/

MTÜ Ruhnu Kultuuriait

Triinu Lamp, triinu@seidlatuulik.ee