Paikkonnad

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu paikkondade seltsid ja ühendused

 

Harjumaa ja Tallinn

Rahvakultuurispetsialist Harjumaal Merike Hallik

5309 0439, merike.hallik@rahvakultuur.ee

Rahvakultuurispetsialist Tallinnas Riin Kivinurm

5301 8346, riin.kivinurm@rahvakultuur.ee

Harjumaa Muuseum, Taavi Koppel

678 2051, taavli.koppel@hmk.ee, muuseum@hmk.ee

Harjumaa ja Tallinna Keskselts

Tiiu Jalakas, 5247284, tiiu.jalakas@gmail.com

Kose Kunsti ja Käsitöö Selts

Piret Aavik, 507 8055, piret.aavik@gmail.com

Tallinna Käsitöökeskus

Liina Veskimägi-Iliste, 5667 4671, liina@folkart.ee

Rahvakunsti Klubi

juhatus@rahvakunstiklubi.ee, rahvakunstiklubi.ee

Tuhala Ajaloo- ja Kunstikamber OÜ

Margit Solo, 5330 0849, ajalookamber@tuhala.ee

Lahemaa Pärimuskoda

Liis Burk, 5595 9817, parimuskoda@parimuskoda.ee

 

 

Ida-Virumaa

Rahvakultuurispetsialist Anne Uttendorf

53829064 anne.uttendorf@rahvakultuur.ee

 Narva Klubi Käsitöö

Olga Kublitskaja, 553 1658, olga.kublitskaja@gmail.com

 

 

Jõgevamaa

Rahvakultuurispetsialist Pille Tutt

5198 1835, pille.tutt@rahvakultuur.ee

 Katre Meistrikoda

Katre Arula, 551 3147, katre.arula@gmail.com, katrearula.com

Põltsamaa Käsitööselts

Anne Ütt, 5561 2312, anneytt@hot.ee, www.facebook.com/PoltsamaaKasitooselts

 

 

Järvamaa

Rahvakultuurispetsialist Külliki Aasa

5887 3269, kylliki.aasa@rahvakultuur.ee

 Kesk Eesti Käsitööselts

Imbi Karu, 5695 6639, imbi.karu@mail.ee

Silvia Aarma, 5015975, silvia.aarma@gmail.com

 

 

Läänemaa

Rahvakultuurispetsialist Marju Viitmaa

522 9831, marju.viitmaa@rahvakultuur.ee

Haapsalu Käsitööselts

Mirje Sims, 516 0445, info@haapsalusall.ee, haapsalusall.ee

Läänemaa Käsitöö Liit

Tiina Ojamäe, 5635 2591, tiinaojamae@gmail.com

Haapsalu Kutsehariduskeskus

Marju Heldema, 561 58 119, 666 1417, marju@hkhk.edu.ee

 

 

Lääne-Virumaa

Rahvakultuurispetsialist Annika Aasa

5332 4118, annika.aasa@rahvakultuur.ee

Virumaa Kunsti ja Käsitöö Selts

Kersti Loite, 514 3795, 324 1587, kerstiloite@hotmail.com, virufolkart.ee

Jäneda Käsitöökeskus

Elo Kallas, 506 5672, elo@janeda.ee

Loometöö

Luule Nurga, 528 7107, luulekodu@gmail.com, rahvariided.eu

 

 

Põlvamaa

Rahvakultuurispetsialist Kati Taal

5749 3451, kati.taal@rahvakultuur.ee

Põlva Käsitööklubi

Merike Verev, 5177803, merikeverev@gmail.com, polvakasitooklubi.blogspot.com/

Räpina Käsitöökoda

Malle Avarmaa, 5560 2314, malle14@hot.ee

Ulve Kangro Meistrikoda

Ulve Kangro, 553 4051, ulvekangro@gmail.com

 

 

Pärnumaa

Rahvakultuurispetsialist Aire Koop

5850 4973, aire.koop@rahvakultuur.ee

Maarja-Magdaleena Gild

Stella Laur, 58872790, info@maarjamagdaleenagild.ee

Liis Luhamaa, 5342 8318, loodusvarvid@gmail.com, maarjamagdaleenagild.ee

Tõstamaa Käsitöökeskus

Anu Randmaa, 5668 2283, anu@folkart.ee

Pärnu Pitsistuudio

Birgit Pere, 507 6571, birgit.pere@gmail.com

IIDA Käsitöökool ja Kangakudumise Muuseum

Eva-Liisa Kriis, 5346 7366, iida@iida.ee

 

 

Raplamaa

Rahvakultuurispetsialist Anne Ummelas

anne.ummelas@rahvakultuur.ee

Rapla käsitöö- ja kultuuriselts

Ivi Sark, 512 8931, ivi.sark@gmail.com

 

 

Setomaa

Kultuurinõunik Aare Hõrn

5622 2348, aare@setomaa.ee

 

Seto Käsitöö Kogo

Ingrit Kala, 5620 0057, ingrit@setomaa.ee

Sigre Andreson, 5628 0676, sigre@setomaa.ee

Värska Käsitööselts Kirävüü

Ingrit Kala, 512 0659, ingrit@setomaa.ee

 

 

Tartumaa

Rahvakultuurispetsialist Kati Grauberg-Longhurst

5787 1177, kati.grauberg@rahvakultuur.ee

Tartu Maanaiste Liit

Urve Kaasik, 5341 2408, maanaine@hot.ee, tartumaanaisteliit.ee

Tartu Käsitööklubi

Tiina Konsen, 5305 9698, konsen.tiina@gmail.com

TuleLoo

Kadri Tomasson, 511 3806, tulejaloo@gmail.com

Hestia

Angelika Nöps, 5089277, angelikanops@hotmail.com

Valgamaa

Rahvakultuurispetsialist Eha Mandel

5392 6891, eha.mandel@rahvakultuur.ee

Valgamaa Rahvakunsti ja Käsitöö Keskselts

Kaja Sisask, 534 94175, kajasisask@gmail.com

Anni Butiik

5646 6720, margetadolder@gmail.com

 

 

Viljandimaa

Rahvakultuurispetsialist Anneli Kundla

5199 4991 anneli.kundla@rahvakultuur.ee

Viljandimaa Rahvakunstiühing

Leida Mägi, 529 0617, rahvakunst@hot.ee

 

 

Võrumaa

Rahvakultuurispetsialist Maie Pau

5346 5634, maie.pau@rahvakultuur.ee

Aila Näpustuudio

Aila Kikas, 507 9920, ailastuudio@gmail.com

Kreutzwaldi muuseumi käsitöötuba

Marika Sepp, 5192 8199, sepamari@gmail.com

Näputüüselts

Karmen Luiga, 508 3472, karmenluiga@hot.ee

Marge Ojastu, 5393 2352, margeojastu@gmail.com

Vana-Võromaa Käsitüü

Vilve Oja, 554 1999, vilve.oja@gmail.com

 

 

Saared

Hiiumaa

Hiiumaa Käsitööselts

Hiiumaa rahvakultuurispetsialist Helle-Mare Kõmmus

5411 0189, helle-mare.kommus@rahvakultuur.ee

Nele Eller, 516 6553, nele.eller@gmail.com,  hiiukasitoo.ee

Saaremaa

Muhu käsitööselts Oad ja Eed

Ülle Kuusk, 517 7340, yllekuus@hot.ee, oadeed@gmail.com, oadeed.ee

Saaremaa käsitööselts KadakMari

Mareli Rannap, 522 8817, marelirannap@gmail.com, facebook.com/kadakmari.ee

Vormsi

Vormsi Käsitöö Selts

Kristina Rajando, 5661 6395, kristina.rajando@gmail.com

Marju Tamm, marjutamm@yahoo.com, bindbongen.blogspot.com/

Kihnu

Kihnu Käsitöö

Maie Aav, 5818 8094, maie.aav@gmail.com

Ruhnu

Ruhnu Kultuuriait

Triinu Lamp, triinu@seidlatuulik.ee

 

  • Paksus kirjas on märgitud selts või keskus, mis jagab infot paikkonna ja käsitööliidu tegemiste kohta.