Paikkonnad

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu paikkondade seltsid ja ühendused ning käsitöö infopunktid (INFO)

 

  • Paikkondade käsitööpoodide/meistrikodade esitlus. Täpsem info leitav SIIT.

 

Harjumaa ja Tallinn

Rahvakultuurispetsialist Merike Hallik

6150356, 53428822, merike.hallik@rahvakultuur.ee

Harjumaa ja Tallinna Keskselts

Tiiu Jalakas, 5247284, tiiu.jalakas@gmail.com

Harjumaa Muuseum

Annika Tiko, 6782049, Annika.tiko@hmk.ee

Kose Kunsti ja Käsitöö Selts

Piret Aavik, 5078055, piret.aavik@gmail.com

Tallinna Käsitöökeskus

Liina Veskimägi-Iliste, 56674671, liina@folkart.ee

Rahvakunsti Klubi

juhatus@rahvakunstiklubi.ee

www.rahvakunstiklubi.ee

Eesti Käsitöö Maja

Silja Nõu, 6314076, silja@folkart.ee

Tallinna Rahvaülikool

6306508 56901707, info@kultuur.ee

 

Ida-Virumaa

Rahvakultuurispetsialist Erika Kõllo

3321248, 5200943, erika.kollo@rahvakultuur.ee

Ida-Virumaa Käsitööselts MTÜ

Anne Uttendorf, 5547273, anne.uttendorf@gmail.com

Narva Klubi Käsitöö

Olga Kublitskaja, 5531658, olga.kublitskaja@gmail.com

INFO: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

Anne Uttendorf, 5547273, anne.uttendorf@gmail.com

 

Jõgevamaa

Rahvakultuurispetsialist Pille Tutt

7766395, 5211967, pille.tutt@rahvakultuur.ee

Katre meistrikoda – Põltsamaa Käsiteokoda

Katre Arula, 5513147, katre.arula@gmail.com

www.teokoda.ee

Põltsamaa Käsitööselts

Anne Ütt, 55612312, anneytt@hot.ee

www.facebook.com/PoltsamaaKasitooselts

 

Järvamaa

Rahvakultuurispetsialist Külliki Aasa

5250850, kylliki.aasa@rahvakultuur.ee

MTÜ Kesk Eesti Käsitööselts

Imbi Karu, 56956639, imbi.karu@mail.ee

Silvia Aarma, 5015975, silvia.aarma@gmail.com

INFO: Huviselts Põimik

Ruta Eslas, 3879286, 56207145

 

Läänemaa

Rahvakultuurispetsialist Marju Viitmaa

4725642, 5229831, marju.viitmaa@rahvakultuur.ee

Haapsalu Käsitööselts

Mirje Sims, 5160445, info@haapsalusall.ee

www.haapsalusall.ee

Läänemaa Käsitöö Liit

Tiina Ojamäe, 56352591

laanemaakl@gmail.com

INFO: Haapsalu Kutsehariduskeskus

Marju Heldema, 56158119, 6661747, marju@hkhk.edu.ee

 

Lääne-Virumaa

Rahvakultuurispetsialist Pilvi Lepiksoo

3258037, 53324118, pilvi.lepiksoo@rahvakultuur.ee

Virumaa Kunsti ja Käsitöö Selts

Kersti Loite, 5143795, 3241587,  kerstiloite@hotmail.com

Jäneda Käsitöökeskus

Elo Kallas, 5065672, elo@janeda.ee

MTÜ Loometöö

Luule Nurga, 5287107, luulekodu@gmail.com

www.loomekool.ee

INFO: Virumaa Kunsti ja Käsitöö Selts

Kersti Loite, 3241587, kerstiloite@hotmail.com

 

Põlvamaa

Rahvakultuurispetsialist Kati Taal

7998943, 58022858, kati.taal@rahvakultuur.ee

Põlva Käsitööklubi

Mare Põld, 53917587, marepold@gmail.com

http://polvakasitooklubi.blogspot.com/

Räpina Käsitöökoda

Malle Avarmaa, 55602314, malle14@hot.ee

INFO: Ulve Kangro Meistrikoda

Ulve Kangro, 5534051, ulvekangro@gmail.com

 

Pärnumaa

Rahvakultuurispetsialist Aire Koop

55536693, aire.koop@rahvakultuur.ee

MTÜ Maarja-Magdaleena Gild

Liis Luhamaa, 53428318, loodusvarvid@gmail.com

www.maarjamagdaleenagild.ee

Tõstamaa Käsitöökeskus

Anu Randmaa, 56682283, anu@folkart.ee

Pärnumaa Rahvakunsti- ja Käsitöökeskus

Birgit Pere, 5076571, birgit.pere@gmail.com

 

Raplamaa

Rahvakultuurispetsialist Triinu Ülemaante

53852677, triinu.ylemaante@rahvakultuur.ee

Käsitööseltsing „Süstik“

Ivi Sark, 5128931, ivi.sark@gmail.com

 

Setomaa

Kultuurinõunik Aare Hõrn

56222348, aare@setomaa.ee

MTÜ Seto Käsitöö Kogo

Ingrit Kala, 56200057, ingrit@setomaa.ee

Sigre Andreson, 56280676, sigre@setomaa.ee

MTÜ Värska Käsitööselts Kirävüü

Ingrit Kala, 5120659, 5120659 ingrit@setomaa.ee

http://kangakiri.wordpress.com/

 

Tartumaa

Rahvakultuurispetsialist Kati Grauberg-Longhurst

57871177, kati.grauberg@rahvakultuur.ee

Tartu Maanaiste Liit

Mall Türk, 5547099, mall@vanemuine.ee

Urve Kaasik, 53412408, urvekaasik@hot.ee

www.tartumaanaisteliit.ee

Tartu Käsitöö Klubi, Tiigi Seltsimaja

Tiina Konsen, 53059698, Tiina.Konsen@raad.tartu.ee

kasitooklubi@gmail.com

MTÜ TuleLoo

Kadri Tomasson, 5113806, tulejaloo@gmail.com

Eesti Rahva Muuseum

Virve Tuubel, 56204979, virve.tuubel@gmail.com, virve.tuubel@erm.ee

 

Valgamaa

Rahvakultuurispetsialist Eha Mandel

7666177, 53926891, eha.mandel@rahvakultuur.ee

Valgamaa Rahvakunsti ja Käsitöö Keskselts

Marge Tadolder, 56466720, margetadolder@gmail.com

INFO: Anni Butiik 56466720, margetadolder@gmail.com

 

Viljandimaa

Rahvakultuurispetsialist Krista Kalda

5787117, krista.kalda@rahvakultuur.ee

Viljandimaa Rahvakunstiühing

Leida Mägi, 5290617, rahvakunst@hot.ee

www.vmrky.ee

 

Võrumaa

Rahvakultuurispetsialist Maie Pau

53465634, maie.pau@rahvakultuur.ee

MTÜ Aila Näpustuudio

Aila Kikas, 7828048, 5079920

ailastuudio@gmail.com

Kreutzwaldi muuseumi käsitöötuba

Marika Sepp, 51928199, sepamari@gmail.com

MTÜ Näputüüselts

Karmen Luiga, 5083472, karmenluiga@hot.ee

Marge Ojastu, 53932352, margeojastu@gmail.com

Vana-Võromaa Käsitöö

Vilve Oja, vilve.oja@gmail.com

 

Saared

Hiiumaa rahvakultuurispetsialist Helle-Mare Kõmmus

4632192, 5299429, helle-mare.kommus@rahvakultuur.ee

Hiiumaa Käsitööselts

Nele Eller, 5166553, nele.eller@gmail.com

Ain Jepišov, 5244785, hiiukasitoo@gmail.com

www.hiiukasitoo.ee

Kihnu Käsitöö

Maie Aav, 58188094, maie.aav@gmail.com

Muhu käsitööselts Oad ja Eed

Ülle Kuusk, 5177340, yllekuusk@hot.ee, oadeed@gmail.com

www.oadeed.ee

Saaremaa rahvakultuurispetsialist Krista Lember

5129932, krista.lember@rahvakultuur.ee

Saaremaa käsitööühendus MTÜ Kadakmari

Mareli Rannap, 5228817, mareli.rannap@mail.ee

www.facebook.com/kadakmari.ee

Vormsi Käsitöö Selts

Kristina Rajando, 56616395, kristina.rajando@gmail.com

Marju Tamm, marjutamm@yahoo.com

http://bindbongen.blogspot.com/

MTÜ Ruhnu Kultuuriait

Triinu Lamp, triinu@seidlatuulik.ee