Käsitööpäevad Narvas ja Ida-Virumaal

22/05/2026 - 23/05/2026

Avame registreerumise käsitööpäevadele, mis sel aastal toimuvad 22.-23. mail Narvas ja Ida-Virumaal.

 

Osalustasu on 79€ eurot inimese kohta, lisandub oma transport ja majutus. Meie soovitame majutuda hotellis Inger, mis on hommikusöögiga ja asub tegevuskohtade läheduses. Alati võib majutuse valida mujal endale sobivas asupaigas.

Esitame arve enne käsitööpäevade toimumist vastavalt registreerumise infole.

Pange tähele, et osadel tegevustel on inimeste arvu piirang, siinkohal arvestame registreerumise järjekorra alusel kohtade täitumist.

 

Täpsem ajakava ja registreerumise võimalus asub siin lingil:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd35IniuUGQp3MnRFddxDWxB86CtPHakKqIqNcmtsJqDKdcvA/viewform?usp=sharing&ouid=115479009213615576971

 

Kavasse on põimitud palju just selle piirkonna erinäolist käsitööd, meistreid ning esitlusi. Samuti on võimalik osaleda väga huvitavatel ekskursioonidel ning teise päeva hommikul lisatasu eest saada osa ka Narva Veneetsia vaadetest.