Otepää Vallavalitsus kuulutab välja meenekonkursi

29/08/2019

00:00 - 00:00

Otepää valla meenekonkurss

Otepää Vallavalitsus kuulutab välja meenekonkursi, mille eesmärgiks on leida valla esindusmeene, mis oleks meeldejäävaks kingituseks valla külalistele. Materjali- ja tehnikavalik on vaba, kasutada võib nii puitu, plastmassi, keraamikat, tekstiili, lõnga, jms. Meeneks sobib ka piirkonnale omane või siinkandis toodetav toiduaine.

 

Esindusmeene puhul palume arvestada:

– meene peab väljendama piirkonna loodusliku ja kultuurilist eripära. Meene loomisel palume kasutada Otepää piirkonna (Otepää, Sangaste, Puka, Nõuni) sümboleid. Otepää valla üldine sümboolika on leitav siit: https://www.otepaa.ee/et/sumboolika

– meene võiks olla praktiline

– meenet peab olema võimalik toota suhteliselt lühikese aja jooksul ja erinevates kogustes.

– meenele lisada juurde tootelugu või legend ning läbi mõelda meene pakendamine (eriti toiduainete puhul).

– konkursile esitatavate meenete hulk ühe esitaja kohta ei ole piiratud. Osaleda võivad kõik: nii ettevõtted, eraisikud kui ka ühendused.

 

Tööde esitamise tingimused:

Koos meenega esitada kinnine ümbrik, millele on kirjutatud töö nimetus ning sees autori kontaktandmeid (nimi, telefon, e-post) ja toote pakendamisvõimaluse kirjeldus ning toote hind (eraldi hind tootele ja pakendile).

Esitamise tähtaeg: 01.11.2019 esitamise koht: Otepää Vallavalitsus (Lipuväljak 13, Otepää, 67405)

Konkursi auhinnaks on meenetellimus 500 euro väärtuses.

Meenete konkursi võitja selgitavad välja Otepää Vallavalitsuse liikmed. Komisjonil on õigus otsustada jätta meene valimata või valida välja mitu meenet, mille vahel läheb auhind jagamisele. Korraldajatel on õigus välja anda ka eripreemiaid meenetellimuse näol.

Korraldajatel on õigus pidada läbirääkimisi ja teha ettepanekuid meene lõplikus kujunduses.

 

Lisainfo: Monika Otrokova
Otepää Vallavalitsus
Kommunikatsioonijuht
tel. 766 4811; 505 970
e-post: monika@otepaa.ee